Ekipa

Paweł Wojciechowski

Koordynacja projektem, redaktor naczelny, opieka techniczna

Stworzyłem ten rozgardiasz spleciony pasją do nieco bardziej analitycznego przyglądania się rzeczywistości niż tylko "scrolluj scrolluj lajk scrolluj", aby realizować swoją pewną poboczną pasjo-misję w towarzystwie ludzi, którzy czują podobną potrzebę.

A ową pasjo-misją jest nienachalne przybliżanie ludziom tego, co uznaję za ciekawe: trochę ciekawostek z historii, muzyki rockowej i kanonu klasycznego; czasem przepleść może się coś całkiem oderwanego od tej planety (dosłownie), a czasem też klasyczna, przegniła popkultura, w której ostatnio dostrzegam coraz więcej piękna.

Natalia Konopka

Korektor, redaktor, współkoordynacja projektem

Literatura piękna, historia, filozofia, psychologia, sztuki wizualne, muzyka - bez tego moje życie zszarzałoby diametralnie, a ja sama straciłabym osobowość. Tym, czym się na co dzień zachwycam, chcę otworzyć oczy ludziom potrzebującym więcej kolorów w życiu. Gama jest tak bogata, więc po co korzystać tylko z trzech podstawowych.
Eviva l'arte!

Natalia Rodziewicz

Autorka, współkoordynacja projektem

Pisać lubi, ale nie o sobie. Działalność przy NG jest dla niej przede wszystkim odskocznią od szarości dnia codziennego i próbą robienia więcej, niż społeczeństwo oczekuje. PITCA4LIFE, LIFE4PITCA.

Aleksandra Rebizant

Autorka, ilustratorka

Czasem ludzie wiedzą co chcą robić w życiu i to robią. A ja nie wiem, ale lubię od czasu do czasu o czymś napisać i bardzo mi miło gdy ktoś chce to przeczytać. Przede wszystkim zajmuję się sztukami pięknymi, ale szukam ich śladów w codzienności.

Małgorzata Mielnik

Jestem studentką politechniki, w wolnym czasie czytam i oglądam. Daleko mi do krytyka filmowego, ale lubię mówić i pisać o kinie. Dzięki NG mogę bezkarnie dzielić się swoimi subiektywnymi opiniami o filmie.

Sara Zyskowska

Oddycham każdą literą książki i każdą klatką filmu.
Gdzieś pomiędzy grą na scenie i obserwacjami gwiazd piszę na blogu i wychwalam Glukhovskiego.
Lubię dyskusje, poprawną polszczyznę, sztuki walki i metal. Taką muzykę.
W kulturze szukam wielkiej prawdy o świecie i dowodu, że może on być kiedyś lepszy, w czym nie pomaga mi hurtowe czytanie fantastycznych dystopii.

Alan Ćwiek

Autor

Zainteresowany wszelaką kulturą staram się wykorzystać okazję by ponarzekać w tekście. Jestem raczej bezkompromisowym człowiekiem z silnymi opiniami. Moje główne spektrum zainteresowań obejmuje gry, kinematografię i muzykę, ale czasem może mi się zdarzyć narzekanie z innych powodów.

Kuba Prusiński

Wielki myśliciel, filozof, filantrop i erudyta. A także hodowca kaktusów. Nie jestem w stanie powiedzieć co jest moją pasją gdyż interesuję się dosłownie wszystkim co ma w sobie jakiś czar. Zaczynając od hodowli cytrusów i sukulentów, przez kynologię, paleontologię i wędliniarstwo, na muzyce i graniu w Tekkena kończąc. Nie traktuję świata i jego wartości na poważnie, więc jeśli jest jakiś temat, ogólnie odbierany jako błahy - to lubię robić na przekór i przedstawiać go jako sprawę życia i śmierci.

Małgorzata Cender

Autorka

Studentka prawa, która wbrew pozorom nie chodzi na crossfit i nie jest weganką. Inspiruje ją cały otaczający świat, a w nim ludzie, emocje, literatura i film. Inicjatywa Nieproszonych Gości jest kluczem do poznawania podobnych sobie i dzielenia się z nimi swoją pasją.

Oriana Radziuk

Autorka, fotograf

Na co dzień uczennica Akademii Fotografii i studium Kierownika Produkcji Filmowej i Telewizyjnej. Po prostu lubię robić rzeczy, a ten portal to jedna z nich.